Torony KSK - Oszkó-Győrvár SE     4 : 3     ( 1:3)

Vezette: Hollósi

Torony KSK: Németh Á. - Buday, Binger, Kovács, Dali - Kiss, (Görög), Leidl, Horák, Rácz - Romsics (Horváth T.), Barta
Edző: Gombás József, Barta Zoltán

Óvatos játékkal kezdtek a csapatok, aztán a 15. percben Rácz Milán szemfüles góllal megszerezte vezetésünket. Ezután viszont megint jött a szokásos hiba sorozatunk és negyed óra alatt három gólt kaptunk, így a szünetben két gólos volt a hátrányunk.

A második játékrész elején ismét Rácz harcossága hozott gólt. Az utolsó tíz percre nagy iramot diktáltak a fiúk, elfáradtak az oszkóiak és a 82. percben Barta egyenlített  majd a 86. percben Horváth Tamás a győzelmet jelentő gólt is belőtte.

Összefoglalva: Az ezüstérmes vendégek ellen nem magas színvonalú, de nagyon küzdelmes mérkőzést játszottunk. Rengeteg nagy helyzetünk kimaradt, akár még 4-5 gólt is lőhettünk volna.

Csapatunkból minden játékos jól küzdött, de kiemelkedett Dali, Rácz, Leidl teljesítménye.