Megyei III.o. bajnoki labdarúgó mérkőzés

Perenye SE - Torony KSK     1 : 3     (0 : 3)

vezette: Kiss Cs.

Torony KSK: Németh Á. - Kiss A., Buday, Binger, Albert - Takács, Horák (Gergó)- Dali,(Kertész) Kiss G., Nagy (Szabó) - Kalmár, (Horváth T.)
Edző: Gombás József

Az elejét nagyon megnyomta a csapat. Dali Dominik a 9., és 19. percben ügyes gólokat szerzett majd a 25. percben Buday közeli fejesével már  3 : 0 volt nekünk.
A második játékrész elején büntetőt hibáztunk, ezután visszaesett a csapat. Sokan elfáradtak és jelentős mezőnyfölényben nyomott a Perenye, de csak szépítésre futotta nekik.
Összegezve: egy jó és egy gyenge félidőt produkáltunk, de győzelmünk teljesen megérdemelt. Sikerült megelőzni a Perenyét a tabellán és visszavágtunk az őszi hazai vereségért.
Csapatként jól működtünk, de Németh Á, Kiss A, Buday, Takács és Dali egyénileg is jól teljesített.

A mérkőzés jegyzőkönyve itt megtekinthető.