Focifarsang 2018 - végeredmény

SPORTKÖRÜNK nagy sikerrel rendezte meg a "FOCIFARSANG" teremlabdarúgó tornát január 20-21-én a tornacsarnokban.
Az esemény része volt annak a rendezvénysorozatnak, amit egyesületünk ebben az évben szervez,ugyanis 65 éves a TORONY KSK.
A tornára 13 csapat nevezett. Szombaton három csoportban a selejtezőket bonyolítottuk le, vasárnap délelőtt pedig az elődöntőkre és döntőre került sor.

A különböző alakulatokban magasabb osztályokban játszó focisták is pályára léptek, így a színvonal biztosított volt.Többnyire izgalmas, parázs hangulatú mérkőzéseket láthatott a szépszámú szurkolótábor.

31 mérkőzésen 152 gólt láthattak a nézők és egy-két egészen kíváló focistát.

A "FOCIFARSANG" első hat helyezett csapata:

1. Majdnem Befutottak

2. Buldózer

3. Atlantisz-Sé

4. Uni-List

5. Dozmat

6. Mini FC

A döntő mérkőzés 4:4-es végeredmény után büntető rúgásokkal dőlt el.

Egyéni díjazottak:  Legjobb kapus :       Márffi Dániel        Majdnem Befutottak

Legjobb Játékos:      Farkas Attila        Buldózer

Gólkirály :                Forgács Márió     Buldózer

A Sportkör által felajánlott serlegeken, okleveleken,  kívül  nagyon értékes ajándékokat adományozott az 1-3 helyezettnek és az egyéni győzteseknek  Horváthné Németh Krisztina (Workpositive Kft) és Nagy János (GEKKO PUB).

Összegezve: A 2010-után újra megrendezett torna remekül sikerült, amiért külön köszönet jár Sportköri elnökségi tagjaink nagyszerű szervező munkájának